The Essence of Spring – Look

The Essence of Spring – Look

Chellou, today I’ve got a lot of photos from my beautiful weekend:) We were quite active, getting up early, walking around Prague, visiting the zoo, two barbecues, shopping, and of course I watched hockey! But now, everything in order…on Friday I went to the gym, we regularly have Thai-box training but it got canceled so I went on my own:) I wanted to try Thai-box for a really long time, but I never dared. Thanks to Pipa, younger brother, I finally got to do it – and its great! Pipa is quiet a pro, he even trained in Thailand, so I obviously feel quiet absurd next to him (so far I had 5 lessons), so I hope to catch up to him like ASAP! After my morning workout, we headed to town to run some errands and obviously for some shopping [yaaay]. We were on a hurry so I showered in the speed of light, quickly brushed hair into a ponytail and applied some basic makeup:) I didn’t even have time to combine my outfit with much jewelry so you see my speedy outfit [wohoo]. It was really sunny so I pulled out my pale light green jeans to match with the spring colors [yaaay]. Because we planned a long day in the city, I took my Juicy hoodie and denim jacket (it was pretty chilly in the evening).


Ahoj, dneska mám pro vás plno fotek z krásného víkendu:) Byli jsme docela aktivní, ranní vstávaní, procházky po Praze, návštěva ZOO, dvakrát grilovaní, nákupy, a samozřejmě jsem do toho koukala na hokej! Ale teď všechno popořádku. V pátek jsem si šla zacvičit, pravidelně máme v pátek trénink thajského boxu, ale tentokrát odpadl, takže jsem si šla protáhnout tělíčko na vlastní pěst! Thajský box jsem chtěla vyzkoušet, ale dlouho jsem se neodvážila! Díky Pípovi, mladšímu bráškovi, jsem se k tomu konečně dostala – a je to bezva! Pípa už je docela profík, dokonce trénoval i přímo v Thajsku, takže se vedle něj samozřejmě cítím zaostale (byla jsem teprve pětkrát), ale snad to rychle pochytím:) Po cvičení jsem jela do centra s Moni a Mamínkou, dámská jízda po nákupech! Docela jsme pospíchaly a já se ještě rychlostí světla po fitku osprchovala, nijak se nešperkovala a nešminkovala, takže na fotkách vidíte takový rychlostní outfit [wohala]:) Bylo krásně, tak jsem vytáhla světle zelené džíny, ať se sladím do jara:) Protože jsme plánovaly dlouhý den v centru, vzala jsem si Juicy mikinu a džínovou bundičku (večer se mělo dost ochladit).

We peaked into plenty of shops and visited newly opened giant toy store Hamleys on Příkopy [yaaay]! I’ve read about it, but when I saw it, it really surprised me – it’s apparently one of the biggest toy stores in the world! If you have some free time, and want to feel the old days, go see it, it’s worth it:) Of course I had to buy something, so I bought a little suit for my all-time favorite stuffed bunny Jája (I got him for my second birthday, so it’s really heavily loved). After a long shopping day, we met with the whole family for dinner in Yami Sushi Bistro. It is a newly opened branch from Hanabi and Yami, where we go quite often, so we wanted to try it:) Yami tends to be crowded, especially on the weekends, but many people still don’t know about the bistro, so it was empty and quiet. The sushi menu is great; you can even assemble your own roll! You should check it out, and most importantly it’s in the center so its very convenient. I hope you liked the post, and you can read about my Zoo trip in my next post:)


V centu jsme prošmejdily obchůdky a navštívily nově otevřené obří hračkářství Hamleys na Příkopech [yaaay]! Už jsem o něm četla, ale na vlastní oči je to něco jiného, fakt mě překvapili – je to prý jedno z největších hračkářství na světě! Určitě se tam zajděte podívat, stojí to za to:) Samozřejmě jsem si tam musela něco koupit, a protože zatím nemám komu, koupila jsem obleček pro svého nejoblíbenějšího plyšového králíčka Jáju (dostala jsem ho k druhým narozeninám, takže je fakt silně vymazlený). Po dlouhých nákupech jsme se sešli s celou rodinou na suši v Yami Bistro. Je to nově otevřená pobočka Yami a Hanabi, kam chodíme docela často, takže jsme to chtěli vyzkoušet:) V Yami mívají plno, hlavně o víkendu, ale o bistru moc lidí ještě neví, takže tam bylo příjemně volno. Vaří tam fakt skvěle, a můžete si tam sestavit vlastní rolku! Určitě si to okoukněte, doporučuju, a hlavně je to v centru. Doufám, že se příspěvek líbil:) Příště vám napíšu o našem výletě do Zoo! [yaaay].

7 thoughts on “The Essence of Spring – Look

Napsat komentář