Sweater Weather – Look

Sweater Weather – Look

Hiya all, hope your having a nice relaxing weekend! I am posting my yesterday’s look; oh speaking of yesterday it was an International Hookah Day (like it isn’t everyday)[yaaay]. Because it’s getting pretty cold (Antarctica style), I took out my grey sweater jacket with a fluffy hoodie – felt like an Eskimo. To be comfy and warm I am wearing another beige sweater underneath, jeans, and pink scarf with studded shoes (great for self-defence)[yaaay]. They are gorgeous, but I will stick to my Uggies because I bet it will start snowing like a.n.y minute (preparations are important). Hope you enjoy my photos and goodnight:)


Ahój doufám že máte příjemný a relaxační víkend. Dneska přidávám fotky ze včerejšího odpoledne, jo a mimochodem, včera byl mezinárodní den vodních dýmek (pro mě to je každý den)[yaaay]. Vzhledem k tomu že už začíná být venku fakt zimnice (jak na Antarktidě), vytáhla jsem šedý svetr s nádhernou, chloupkatou kapuckou – cítila jsem se jako Eskymák:) Tentokrát jsem si vzala džíny protože po minulé zkušenosti vím že legíny = omrzliny. A to jsem byla jenom na krátké procházce s našim Gofíčkem. Pořádně jsem se zabalila do růžového šátečku, a vykračovala ve špičatých botkách (určitě fajn na sebeobranu). Jsou fakt vynikající, ale budu se držet Uggs – určitě začne každým momentem sněhová válnice (a musím být připravená). Tak přidávám fotky a doufám že se budou líbit, dobrou noc:)

Grey SweaterBlumarine, Beige SweaterBrandy Melville, JeansAbercrombie and FitchScarf: Alexander McQueen, Shoes: Christian Louboutin, Necklaces: TopShop, Rings: Forever 21, Handbag: Louis Vuitton

Napsat komentář