A Quick Dip – Hawaii

A Quick Dip – Hawaii

Chellou everyone! Hope you are all having a great day even though it’s uhh Monday… coffee please! I had a great day spent at the beach, it’s so lonely over there, because everyone usually chills and gets tan (or burned) at the pool:) So we have the beach to ourselves! We feel like we v.i.p [yaaay]. We always camp at our favorite spot close to the stones that we use to make sure our towels don’t turn into flying carpets! We hide them in the bush after so don’t steal them [haha], we need them for tomorrow! I got to wear my new bikini from Victoria’s Secret [yaaay], and its purple/blue = my favorite color [yaaay]. I bought them a while ago but sadly didn’t have a chance to wear them yet so I am eager to wear them here:) I am also trying to save them because they are so gorgeous, and I don’t want to damage them from sand and salt! I am really taking care of them now, always double washing in sweet water because my swimwear usually lasts for one season only, and then it gets sadly all saggy and weird:( Anyways, I am posting my beach look bellow so let me know what you think.


Chellou vsichni! Doufám že se máte všichni fajn, i když je to uhh pondělí … jednu kávu, prosím! Já jsem káfíčkovala už brzo ráno, docela trpíme časovým posunem, ale aspoň jsme se podívali na ranní trh a snídali dobrůtky z Coffee Bean. Odpoledne jsme strávili na osamělé pláži protože se všichni obvykle opalují (nebo spalují) u bazénu. Takže máme pláž jen pro sebe – v.i.p [yaaay]. Vždycky se utáboříme na našem oblíbeném místečku blízko kamínků které používáme aby se z našich ručníků nestaly létající koberce! Kamínky, no spíš 10 kg kameny, si pak schováváme do křoví takže je nikdo prosím neberte [haha], potřebujeme je na zítra!

Dneska jsem si vzala své nové Victoria Secret plavky [yaaay], fialovo modré = moje oblíbená barva [yaaay]. Koupila jsem si je už docela dávno, ale znáte to, nechci si je zničit tak si je šetřím! Čím to je, že plavky vydrží maximálně jeden rok a pak nic moc, mám vytahané gumičky? No, radši se o ně budu víc starat takže…už jsem je za dnešek několikrát promyla sladkou vodou od písku a soli (protože se všude vyvaluju jak čuník). Čuník co se pak běží vykoupat, no a pak vylezu, chvilku se povaluju do té doby co se ze mě stane obalený řízek ve strouhance:) Tak posílám fotky!

I hope you enjoyed my photos and I am curious, whats your favorite swimwear color? Best luck to survive your Monday, because everyone loves Mondays [haha], and I am sending greetings from Wailea beach! Hope you like my post, and my Mokama swag:) Good night from over here, and good morning Prague…Mahalo!


Doufám že se vám fotky líbí, a mimochodem, jaká je vaše oblíbená plavková barva? Snad nejsem jediná fialko lover:)  Hodně štestí s pondělkem, protože každý má rád pondělí [haha], a posílám pozdrav z pláže! Snad se vám líbí můj článek, a Mokama náramky🙂 Dobrou noc z pustého ostrova – jsme jako ze Ztraceni [haha] – a dobré ráno do Prahy…Mahalo!

6 thoughts on “A Quick Dip – Hawaii

Napsat komentář